KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14252924
nr 1425 2924
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, "Hus i bergslandskap", monogramsignerad. Olja på duk, 56x45, yttermått inklusive ram: 66x56
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 19:14:57
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
700 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg